Wyszukiwarka

O grupie

W ramach działalności spółek z INWETGRUPY zostało zrealizowanych w obrębie Wrocławia, a także w bliskim jego sąsiedztwie, tj. w Środzie Śląskiej, w sumie kilka przedsięwzięć deweloperskich. Wśród realizowanych projektów znajdują się: kompleksy mieszkaniowe, osiedla domów jednorodzinnych, budynki usługowe, biurowce i apartamentowce wypoczynkowe. Grupa realizuje przedsięwzięcia od podstaw, zaczynając od przygotowania inwestycji, czuwania nad projektem i wznoszeniem budynków, kończąc na zagospodarowaniu terenów wokół obiektów. Sprzedawane mieszkania, domy jednorodzinne, lokale biurowe, apartamenty budowane są w oparciu o tradycyjne rozwiązania połączone z nowoczesną technologią i wysokimi standardami wykonania.

Zrealizowane inwestycje INWESTGRUPY

Kamienica Średzka

W ramach inwestycji powstał przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Świdnickiej, w samym sercu urokliwej starówki w Środzie Śląskiej, kameralny, trzypiętrowy, stylowo wykończony budynek mieszkalno – użytkowy, w którym znalazło się ponad 30 lokali mieszkalnych. Inwestycja została zakończona, wszystkie lokale w obiekcie zostały sprzedane. Inwestorem była Kamienica Średzka sp. z o.o.

Brzozowe Nadolice

W ramach inwestycji powstało starannie zaprojektowane i wykonane z materiałów najwyższej jakości osiedle, usytuowane 5 km od granicy Wrocławia w miejscowości Nadolice Wielkie. Pierwsza część osiedla obejmowała 16  przestronnych, wolnostojących budynków jednorodzinnych. Budowa tej części została już zakończona włącznie z częściami wspólnymi – oświetlonymi, wybrukowanymi drogami, ogrodzeniami i mediami. Druga część osiedla to 14 ekonomicznych domów w zabudowie bliźniaczej. Ta część osiedla jest już w większości zamieszkała. Obecnie trwa jeszcze budowa dwóch ostatnich domów. Inwestorem jest INWESTGRUPA ECODOM sp. z o.o.

Nadolice Młyn

W ramach inwestycji powstało osiedle funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej, które są realną alternatywą dla zakupu mieszkania w mieście. Osiedle usytuowane jest 5 km od granicy Wrocławia w miejscowości Nadolice Wielkie.  Dostępność komunikacyjną znacznie poprawi budowana obecnie obwodnica powiatowa łącząca południe Wrocławia (węzeł Krakowski, Siechnice) z północnymi regionami (Długołęka) tzw. obwodnica Bielany – Łany - Długołęka. Inwestycja jest pierwszym etapem zagospodarowania 30-hektarowej działki, należącej do współwłaścicieli INWESTGRUPY. Inwestycja została podzielona na dwie części, a każda z nich na etapy. Realizacja części pierwszej osiedla Nadolice Młyn obejmowała 36 dwulokalowych domów jednorodzinnych, w sumie 72 segmenty, została już zakończona, w ofercie pozostał do sprzedania jeden segment. Kolejna część osiedla – Nadolice Młyn II stanowi kontynuację pierwszej części osiedla. Łącznie w ramach tej części inwestycji planuje się wybudowanie 44 domów jednorodzinnych, w trzech etapach, zarówno dwulokalowych, które przeważają, jak i wolnostojących. W ofercie znajduje się 6 modeli domów: dom parterowy „Mini” w zabudowie dwulokalowej o powierzchni użytkowej jednego lokalu 67 m2, dom parterowy „Maxi” w zabudowie dwulokalowej o powierzchni użytkowej jednego lokalu 83 m2, dom parterowy jednolokalowy „pod Dębami” o powierzchni użytkowej 95 m2, posadowiony na samodzielnej działce, pozostałe trzy modele to funkcjonalne domy piętrowe w zabudowie dwulokalowej – „Dom w Jarzębinach” o powierzchni użytkowej jednego lokalu 74 m2, „Dom pod Brzozami” o powierzchni użytkowej jednego lokalu 87 m2, „Dom w Kalinach” o powierzchni użytkowej jednego lokalu 104 m2. W ramach etapu pierwszego powstanie 14 domów o łącznej powierzchni użytkowej 1.935,15 m2, w ramach drugiego etapu powstanie 14 domów o łącznej powierzchni użytkowej 1.995 m2, natomiast w ramach trzeciego etapu powstanie 16 domów. Inwestorem jest INWESTGRUPA ECODOM sp. z o.o.

Nowy Mędłów

W ramach inwestycji powstało, w podwrocławskiej miejscowości Mędłów, w bliskiej odległości węzła krakowskiego i bielańskiego, przy projektowanej pomiędzy Mędłowem a Ołtaszynem wschodniej obwodnicy Wrocławia, osiedle zabudowy jednorodzinnej szeregowej. Zrealizowano, oddano do użytku i sprzedano cztery etapy (cztery szeregi) – łącznie 44 lokale. W trakcie ukończenia jest etap piąty - następny ciąg 15 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 1.370 m2. W ramach tego etapu będą dominowały niewielkie segmenty w ofercie, a mianowicie segmenty „C” o nazwie „Jadwiga” – 10 segmentów o powierzchni użytkowej jednego lokalu wynoszącej niespełna 85 m2. W ofercie znajdzie się również 5 segmentów typu A – „Mieszko” o powierzchni ponad 100 m2. Inwestorem jest INWESTGRUPA Sp. z o.o. IG Dom S.K.A.

Biłgorajska Nuta

W ramach inwestycji powstaje osiedle zabudowy jednorodzinnej szeregowej we Wrocławiu na Maślicach przy ul. Biłgorajskiej. Inwestycja obejmować będzie 28 segmentów w trzech szeregach (1 i 3 szereg – po 11 segmentów, 2 szereg – 6 segmentów). W ramach inwestycji będą dominowały w ofercie niewielkie segmenty, a mianowicie segmenty „A” o powierzchni użytkowej wynoszącej 100 m2, segmenty „B” o powierzchni użytkowej wynoszącej 75 m2 oraz segmenty „C” o powierzchni użytkowej wynoszącej 86 m2. Wszystkie segmenty zostały już sprzedane. Inwestorem jest INWESTGRUPA sp. z o.o. IG Dom S.K.A.

Willa Mały Książę

W ramach inwestycji powstał we Wrocławiu na osiedlu Księże Wielkie przy ul. Zagłębiowskiej wolnostojący, jednoklapkowy budynek w zabudowie wielorodzinnej, złożony z 21 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 42 m2 do 95 m2. Mieszkania znajdujące się na parterze mają do dyspozycji przestronne ogródki, natomiast na wyższych piętrach duże balkony i tarasy. Inwestycja została zakończona w 2015 r., wszystkie lokale zostały sprzedane. Inwestorem była Kamienica Średzka sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami!