piksel

Inwestycje Inwestgrupy

Grupa realizuje przedsięwzięcia od podstaw, zaczynając od przygotowania inwestycji, czuwania nad projektem i wznoszeniem budynków, kończąc na zagospodarowaniu terenów wokół obiektów.

Rosarium Etap I

Najważniejszym wyróżnikiem osiedla Rosarium jest umiejscowienie inwestycji. Osiedle Trzech Pokoleń usytuowane jest przy ulicy Chorwackiej (wjazd od Obornickiej), do Rynku mamy 3,5 kilometra, a na piesze spacery nad odrę mamy niecałe 700 metrów.

Rosarium Etap II

Rosarium to obiekt, który śmiało można nazwać przejrzystym. Dlaczego? Doskonale wpisał się w architektoniczną przestrzeń okolicy, a jednocześnie zachował nowoczesną stylistykę. Wszystkie detale, w połączeniu z bielą brył, pasują do siebie i tworzą logiczną całość.

Bulwar Mały Książę Etap I-III

Bulwar Mały Książę to kolejne inwestycje INWESTGRUPY w południowo-wschodniej części miasta przy ulicy Opolskiej 130 na osiedlu Księżę Małe na Krzykach. Kameralność inwestycji to jeden z głównych powodów, dla których mieszkania cieszyły się sporą popularnością.

Aleje Polanowickie

Kameralna zabudowa o wysokim standardzie wykończenia, przystępne ceny oraz wyjątkowa architektura to tylko kilka cech, które wyróżniają osiedle “Aleje Polanowickie”. Zielona okolica, pobliskie tereny rekreacyjne, stadnina koni stwarzają możliwość wypoczynku dla całej rodziny.

Nadolice Młyn I

Osiedle Nadolice Młyn to niezwykle atrakcyjna i ekonomiczna oferta funkcjonalnych i urokliwych tzw. „bliźniaków”, która jest realną alternatywą dla zakupu mieszkania w mieście. Potwierdzają to rodziny zamieszkujące już takie domy nieopodal, na osiedlu Brzozowe Nadolice.

Nadolice Młyn II

Po zakończeniu pierwszego etapu Nadolice Młyn I wybudowaliśmy dla Państwa domy w etapie drugim. Osiedle Nadolice Młyn II ma bardzo atrakcyjną lokalizację, usytuowane jest bowiem wśród łąk i pól, w sąsiedztwie lasów i terenów natura 2000.

Brzozowe Nadolice

W ramach inwestycji powstało starannie zaprojektowane i wykonane z materiałów najwyższej jakości osiedle, usytuowane 5 km od granicy Wrocławia w miejscowości Nadolice Wielkie.

Willa Mały Książę

Pragniemy przedstawić Państwu naszą nową Inwestycję Willa Mały Książę, która zlokalizowana jest przy ul. Zagłębiowskiej 6, na wrocławskim Księżu Wielkim. Budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 21 jasnych mieszkań, o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 42 m2 do 95 m2. 

Nowy Mędłów

W ramach inwestycji powstało, w podwrocławskiej miejscowości Mędłów, w bliskiej odległości węzła krakowskiego i bielańskiego, przy projektowanej pomiędzy Mędłowem a Ołtaszynem wschodniej obwodnicy Wrocławia, osiedle zabudowy jednorodzinnej szeregowej.

Biłgorajska Nuta Etap I-II

W ramach inwestycji powstaje osiedle zabudowy jednorodzinnej szeregowej we Wrocławiu na Maślicach przy ul. Biłgorajskiej. Inwestycja obejmować będzie 28 segmentów w trzech szeregach (1 i 3 szereg – po 11 segmentów, 2 szereg – 6 segmentów).