piksel

Płn. Zachód Wrocławia

Wrocław Fabryczna

N
Nowa inwestycja
ul. Gryczana
62 domy

Przedstawiamy drugi etap Osiedla Allium w całkowicie nowej odsłonie.

Ekologiczne technologie, które będą zastosowane w drugim etapie inwestycji to wyższy poziom energooszczędności domów i ochrony środowiska.
Kluczową zmianą w drugim etapie na Osiedlu Allium jest wyposażone wszystkich domów w pompy ciepła, generujące nawet 75% oszczędności na ogrzewaniu. Dodatkowo do standardu wprowadziliśmy ogrzewanie podłogowe oraz rekuperację, a to wszystko w cenie lokalu.

Allium to rodzinna inwestycja, a dziś jak nigdy wcześniej szukamy bezpiecznej przystani dla najbliższych. Dom, w którym możemy mieszkać, pracować i odpoczywać na co dzień. Dostosowujemy nasze projekty do aktualnych potrzeb nakładając duży nacisk na praktyczne i funkcjonalne rozplanowanie wnętrz.
Oferujemy naszym klientom wysoką jakość wykonania dzięki realizacji budowy przez sprawdzonych wykonawców, wykorzystujących tradycyjne materiały budowlane. Zastosowane, na naszych poprzednich 16 inwestycjach, detale architektoniczne, starannie dobrana kolorystyka oraz elementy wykończeniowe takie jak np. piaskowiec na elewacji gwarantują długoletnią radość z mieszkania.
Każdy dom posiada strych, na którym można przechowywać rzeczy, którymi nie chcemy wypełniać szaf. Oczywiście nie zabraknie pełnego uzbrojenia w media miejskie, włączając w to infrastrukturę światłowodową.
Lokalizacja otoczona przyrodą, jednocześnie umożliwia szybkie dotarcie do pracy. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, usługi, przedszkole, szkoła oraz obwodnica.

Nasz standard deweloperski obejmuje m.in.
• duża przestrzeń dzienna, funkcjonalnie zaprojektowane piętro
• wydzielone i ogrodzone ogródki
pompa ciepła
ogrzewanie podłogowe
rekuperacja
• stolarka okienna PCV, okna trzyszybowe
• rolety w oknach na parterze
• parapety wewnętrzne granitowe
• elegancka dachówka betonowa
• uzbrojenie: woda, kanalizacja, energia elektryczna, internet

Forma prawna:
Lokal mieszkalny z oddzielną księgą wieczystą
Osobna księga wieczysta dla działki pod II etapem Inwestycji

Segment A i A’.

Proponowany wyłącznie jako segment skrajny oraz w formie tzw. „bliźniaka”, na działce od 232 m2 do 277 m2. Dzienna część domu czyli salon z kuchnią to łącznie ponad 40 m² z dużymi oknami na ogródek. Oprócz widocznych na rzucie pomieszczeń w każdym lokalu zaprojektowano strych.

Segment B i B’

tak jak pozostałe domy w naszej ofercie jest wyraźnie podzielony na część dzienną na parterze z wyjściem na ogródek i sypialnianą na piętrze oraz strych. Występuje tylko jako segment wewnętrzny.

Segment C i C’

najczęściej wybierany przez naszych klientów. Dom oferowany jest zarówno w wersji segmentu wewnętrznego jak i skrajnego. Funkcjonalny podział na część sypialnianą i dzienną jest utrzymany w takiej samej formie jak w pozostałych projektach.

Segment D i D’

funkcjonalnie tożsamy z domem typu „B”. Również występuje tylko jako segment wewnętrzny. Część dzienną na parterze z wyjściem na ogródek i sypialnianą na piętrze oraz strych.

Oferta 

Zainteresowany?

Mamy idealną ofertę dla Ciebie.

Napisz do nas

Komfort & Natura

Zalety miasta oraz niewielka odległość od węzła obwodnicy wrocławskiej, wszystko w zielonym zakątku spokojnej dzielnicy willowej.

Twoje potrzeby na już

Domy przekazujemy w ręce naszych klientów w stanie deweloperskim, który obejmuje kompletnie wykończony oraz pomalowany dom z zewnątrz. Wewnątrz wykonane są ścianki działowe, posadzki, tynki, instalacje: pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz antenowa. Wykończenie ,,pod klucz” wymaga montażu schodów, montażu drzwi wewnętrznych, podłóg, urządzenia łazienek, malowania ścian oraz zagospodarowania zieleni w ogrodzie i wykonania tarasu. Stosowane przez nas projekty powstały na bazie kilkunastu lat doświadczenia i setek opinii oraz sugestii od naszych klientów.

Osiedle zlokalizowane jest w zielonej części dzielnicy Fabryczna na obrzeżach terenów zabudowy.

Osiedle Allium zlokalizowane jest w zielonej
części dzielnicy Pracze Odrzańskie.
Usytuowanie naszego osiedla na obrzeżach terenów
zabudowy jednorodzinnej zapewni spokój, ciszę i pełny
wypoczynek, bez rezygnacji z wygód związanych z życiem w mieście.