Wyszukiwarka

OfertaO inwestycjiLokalizacjaGaleriaPobierz katalogDziennik budowy

ROSARIUM

Obwodnice – Czas – Miasto - Zasięg
Rosarium znajduje się na osiedlu Różanka przy ulicy Chorwackiej w okolicy potężnego węzła komunikacyjnego – tylko 5 minut jazdy samochodem dzieli mieszkańców od Autostradowej oraz Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia. Dzięki temu dojazd do każdej części miasta będzie bardzo łatwy. Zresztą nie tylko do miasta - to świetna trasa dla osób podróżujących lub pracujących w północnych częściach województwa dolnośląskiego . Z kolei korzystając z AOW, w kilka minut dojeżdża się do autostrady A4, by dalej jechać w stronę pasm górskich lub Krakowa, a także ku zachodniej granicy Polski.

Lokalizacja - Rosarium

Lokalizacja - Rosarium

Lokalizacja - Rosarium

Lokalizacja - Rosarium

Lokalizacja - Rosarium

Lokalizacja - Rosarium


NA CO DZIEŃ

Zakupy w okolicy
Lokalizacja oferuje, oprócz nowoczesnych arterii drogowych, dostęp do komunikacji miejskiej. Gęsta siatka połączeń tramwajowych i autobusowych sprawia, że nawet bez auta znajdziemy się w centrum maksymalnie w 15 minut. Natomiast na większe zakupy można się wybrać do znajdujących się w okolicy centrów handlowych: E.Leclerc i Marino.

WROCŁAWSKA RÓŻANKA

Różanka - drugie serce miasta
Południowa część Różanki stała się modny miejscem spotkań towarzyskich. Bliskość nadodrzańskich wałów, zieleń, bogata oferta kulturalna oraz lokalne trasy biegowe i rowerowe powodują, że okolica pozostaje bardzo żywa. Na Różance znajdziemy boiska do siatkówki i koszykówki, korty tenisowe, sale fitness oraz basen. A wszystko to w odległości, którą najwygodniej pokonać krótkim spacerem. Rosarium - współczesne osiedle trzech pokoleń.

Skontaktuj się z nami!