piksel

MADE BY INWESTGRUPA

OSIEDLE

Płn. Zachód Wrocławia

Wrocław Fabryczna

N
Nowa inwestycja
ul. Gryczana
62 domy

Osiedle Allium to rodzinna inwestycja, a dziś jak nigdy wcześniej szukamy bezpiecznej przystani dla najbliższych. Dom, w którym możemy mieszkać i pracować na co dzień. Dlatego dostosowujemy nasze projekty do aktualnych potrzeb nakładając duży nacisk na praktyczne i funkcjonalne rozplanowanie wnętrz.

Allium to połączenie nowoczesności i tradycji. Oferujemy naszym klientom wysoką jakość wykonania zięki realizacji budowy przez sprawdzonych wykonawców, którzy na nasze zlecenie wykorzystują nowoczesne i sprawdzone materiały udowlane. Dbałość o detale architektoniczne, starannie dobrana kolorystyka oraz materiały wykończeniowe takie jak np. piaskowiec na lewacji, sprawdziły się na naszych poprzednich 16 inwestycjach.

Każdy dom posiada strych, który pozwala na przechowywanie rzeczy, tórymi nie chcemy wypełniać szaf. Zwarta i prosta kubatura ogranicza powstawanie mostków i strat cieplnych. Oczywiście nie zabraknie ełnego uzbrojenia w media miejskie, włączając w to infrastrukturę światłowodową.

Lokalizacja pozwala na spędzanie czasu blisko przyrody, jednocześnie na szybkie dotarcie do pracy. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, usługi, szkoła oraz obwodnica. Osiedle Allium to sześćdziesiąt dwa dwukondygnacyjne lokale mieszkalne z własnymi ogródkami oraz miejscami postojowymi, realizowane w II etapach.

Nasz standard deweloperski obejmuje m.in.

  • elegancka dachówka betonowa
  • stolarka okienna PCV, okna trzyszybowe
  • rolety w oknach na parterze
  • parapety wewnętrzne granitowe
  • duża przestrzeń dzienna, funkcjonalnie zaprojektowane piętro
  • wydzielone i ogrodzone ogródki
  • uzbrojenie: gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna, internet

Forma prawna:

Lokal mieszkalny z oddzielną księgą wieczystą
Osobna księga wieczysta dla działki pod I etapem Inwestycji

Segment A i A’.

Dom „A” proponowany wyłącznie jako segment skrajny jest propozycją skierowaną do rodzin poszukujących większych przestrzeni zarówno w ogrodzie (działki od 230 m²) jak i wnętrzach. Dzienna część domu czyli salon z kuchnią to łącznie ponad 40 m². Na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią, WC, hol i wiatrołap, natomiast użytkowe poddasze to część sypialniana składająca się z  trzech sypialni i łazienki.

Segment B i B’

Segment „B” to propozycja dla rodzin pragnących spełnić marzenia o własnym, przytulnym domu z ogródkiem. Ten segment tak jak i pozostałe w naszej ofercie jest wyraźnie podzielony na część dzienną na parterze i sypialnianą na piętrze. Powierzchnia domu została tak zaaranżowana aby mogła w nim zamieszkać 3-4 osobowa rodzina. Na parterze znajduje się strefa salon z wyjściem na ogród połączony z kuchnią oraz WC, hol i wiatrołap, na użytkowym poddaszu wydzielono trzy przytulne sypialnie i łazienkę.

Segment C i C’.

Segment „C” jako najczęściej wybierany przez naszych klientów, jest nieco większą wersją segmentu „B”. Dom oferowany jest zarówno w wersji segmentu wewnętrznego jak i skrajnego. Funkcjonalny podział na część sypialnianą i dzienną jest utrzymany w takiej samej formie jak w pozostałych projektach czyli na parterze znajduje się salon z wyjściem na ogród, połączony z kuchnią oraz WC, hol i wiatrołap. Użytkowe poddasze składa się z trzech funkcjonalnych sypialni i łazienki. Segment „C” to sprawdzone rozwiązanie dla 3-4 osobowej rodziny.

Segment D i D’

Segment „D” jest funkcjonalnie tożsamy z segmentem „B”, zatem jest to propozycja dla rodzin pragnących spełnić marzenia o własnym, przytulnym domu z ogródkiem. Ten segment tak jak i pozostałe w naszej ofercie jest wyraźnie podzielony na część dzienną na parterze i sypialnianą na piętrze. Powierzchnia domu została tak zaaranżowana aby mogła w nim zamieszkać 3-4 osobowa rodzina. Na parterze znajduje się strefa salon z wyjściem na ogród połączony z kuchnią oraz WC, hol i wiatrołap, na użytkowym poddaszu wydzielono trzy przytulne sypialnie i łazienkę. Różnica pomiędzy to segmentem „B” i „D” sprowadzę się do przesunięcia linii kalenicy w wyniku z zestawienia tego modelu z segmentem „C” obok siebie.

.

Oferta 

Zainteresowany?

Mamy idealną ofertę dla Ciebie.

Napisz do nas

Komfort & Natura

Zalety miasta oraz niewielka odległość od węzła obwodnicy wrocławskiej, wszystko w zielonym zakątku spokojnej dzielnicy willowej.

Twoje potrzeby na już

Domy przekazujemy w ręce naszych klientów w stanie deweloperskim, który obejmuje kompletnie wykończony oraz pomalowany dom z zewnątrz.  Wewnątrz wykonane są ścianki działowe, posadzki, tynki, instalacje: C.O. wraz z grzejnikami, wodno-kanalizacyjna, gazowa, elektryczna oraz antenowa. Wykończenie ,,pod klucz” wymaga montażu pieca C.O., schodów, montażu drzwi wewnętrznych, podłóg, urządzenia łazienek, malowania ścian oraz zagospodarowania zieleni w ogrodzie i wykonania tarasu. Stosowane przez nas projekty powstały na bazie kilkunastu lat doświadczenia i setek opinii oraz sugestii od naszych klientów.

Osiedle zlokalizowane jest w zielonej części dzielnicy Fabryczna na obrzeżach terenów zabudowy.

Osiedle Allium zlokalizowane jest w zielonej
części dzielnicy Pracze Odrzańskie.
Usytuowanie naszego osiedla na obrzeżach terenów
zabudowy jednorodzinnej zapewni spokój, ciszę i pełny
wypoczynek, bez rezygnacji z wygód związanych z życiem w mieście.