piksel

MADE BY INWESTGRUPA

OSIEDLE

Płn. Zachód Wrocławia

Wrocław Fabryczna

N
Nowa inwestycja
ul. Gryczana
62 domy

Segment A i A’.

Dom „A” proponowany wyłącznie jako segment skrajny jest propozycją skierowaną do rodzin poszukujących większych przestrzeni zarówno w ogrodzie (działki od 230 m²) jak i wnętrzach. Dzienna część domu czyli salon z kuchnią to łącznie ponad 40 m². Na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią, WC, hol i wiatrołap, natomiast użytkowe poddasze to część sypialniana składająca się z  trzech sypialni i łazienki.

Segment B i B’

Segment „B” to propozycja dla rodzin pragnących spełnić marzenia o własnym, przytulnym domu z ogródkiem. Ten segment tak jak i pozostałe w naszej ofercie jest wyraźnie podzielony na część dzienną na parterze i sypialnianą na piętrze. Powierzchnia domu została tak zaaranżowana aby mogła w nim zamieszkać 3-4 osobowa rodzina. Na parterze znajduje się strefa salon z wyjściem na ogród połączony z kuchnią oraz WC, hol i wiatrołap, na użytkowym poddaszu wydzielono trzy przytulne sypialnie i łazienkę.

Segment C i C’.

Segment „C” jako najczęściej wybierany przez naszych klientów, jest nieco większą wersją segmentu „B”. Dom oferowany jest zarówno w wersji segmentu wewnętrznego jak i skrajnego. Funkcjonalny podział na część sypialnianą i dzienną jest utrzymany w takiej samej formie jak w pozostałych projektach czyli na parterze znajduje się salon z wyjściem na ogród, połączony z kuchnią oraz WC, hol i wiatrołap. Użytkowe poddasze składa się z trzech funkcjonalnych sypialni i łazienki. Segment „C” to sprawdzone rozwiązanie dla 3-4 osobowej rodziny.

Segment D i D’

Segment „D” jest funkcjonalnie tożsamy z segmentem „B”, zatem jest to propozycja dla rodzin pragnących spełnić marzenia o własnym, przytulnym domu z ogródkiem. Ten segment tak jak i pozostałe w naszej ofercie jest wyraźnie podzielony na część dzienną na parterze i sypialnianą na piętrze. Powierzchnia domu została tak zaaranżowana aby mogła w nim zamieszkać 3-4 osobowa rodzina. Na parterze znajduje się strefa salon z wyjściem na ogród połączony z kuchnią oraz WC, hol i wiatrołap, na użytkowym poddaszu wydzielono trzy przytulne sypialnie i łazienkę. Różnica pomiędzy to segmentem „B” i „D” sprowadzę się do przesunięcia linii kalenicy w wyniku z zestawienia tego modelu z segmentem „C” obok siebie.

.

Oferta 

Zainteresowany?

Mamy idealną ofertę dla Ciebie.

Napisz do nas

Komfort & Natura

Zalety miasta oraz niewielka odległość od węzła obwodnicy wrocławskiej, wszystko w zielonym zakątku spokojnej dzielnicy willowej.

Twoje potrzeby na już

Domy przekazujemy w ręce naszych klientów w stanie deweloperskim, który obejmuje kompletnie wykończony oraz pomalowany dom z zewnątrz.  Wewnątrz wykonane są ścianki działowe, posadzki, tynki, instalacje: C.O. wraz z grzejnikami, wodno-kanalizacyjna, gazowa, elektryczna oraz antenowa. Wykończenie ,,pod klucz” wymaga montażu pieca C.O., schodów, montażu drzwi wewnętrznych, podłóg, urządzenia łazienek, malowania ścian oraz zagospodarowania zieleni w ogrodzie i wykonania tarasu. Stosowane przez nas projekty powstały na bazie kilkunastu lat doświadczenia i setek opinii oraz sugestii od naszych klientów.

Osiedle zlokalizowane jest w zielonej części dzielnicy Fabryczna na obrzeżach terenów zabudowy.

Osiedle Allium zlokalizowane jest w zielonej
części dzielnicy Pracze Odrzańskie.
Usytuowanie naszego osiedla na obrzeżach terenów
zabudowy jednorodzinnej zapewni spokój, ciszę i pełny
wypoczynek, bez rezygnacji z wygód związanych z życiem w mieście.