piksel

Nieograniczona wolność

Oderwanie od miejskiego zgiełku

Zachwycająca architektura i funkcjonalana przestrzeń.

Bulwar Mały Książę, inwestycja realizowana przy ulicy Opolskiej 130 na osiedlu Księże Małe , znajduje się jedynie kilkanaście minut jazdy od centrum. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych pozwala na odprężenie się, a mieszkańcy mają rzadką możliwość, by połączyć obcowanie z naturą z wygodą życia w mieście. Osiedle Księżę Małe zwraca otaczająca architektura – niska zabudowa i nowoczesne budownictwo idealnie wpisuje się w krajobraz. Słoneczna, południowa ekspozycja inwestycji świetnie uzupełnia się z zielonym bulwarem, sprzyjającym spotkaniom oraz spacerom.

Slider

Komunikacją miejską do celu

Księże Wielkie to ciche i spokojne miejsce w dzielnicy Krzyki. Wygodny dojazd oraz regularnie modernizowana lokalna infrastruktura sprzyjają rozwojowi okolicy, a dużym ułatwieniem dla mieszkańców jest pobliski węzeł komunikacyjny. Przystanek autobusowy jest „tuż pod domem”, a pętla tramwajowa – 10 minut spacerem od osiedla. Warto odnotować fakt, iż nieopodal znajduje się wschodnia obwodnica Wrocławia. Węzełdocelowo ma łączyć Bielany Wrocławskie – Łany – Długołękę już w 2018 roku. Zieleń przez cały rok, trasy spacerowe oraz rowerowe, cisza i spokój – tak w największym skrócie można opisać inwestycję Bulwar Mały Książę. To miejsce w mieście, w którym główną rolę wciąż odgrywa natura, co sprzyja oderwaniu się od wielkomiejskiego zgiełku i złapaniu chwili oddechu.

Bulwar Mały Książę

Nowoczesna bryła budynków została wzbogacona elementami drewnianymi oraz szklanymi, co nadaje jej wyjątkowego i nowoczesnego charakteru.o.

budynków

mieszkania