piksel

Gardenia Osiedle Rodzinne

Naszą kameralną zabudowę możecie znaleźć na Willowym Brochowie w otoczeniu zieleni oraz spokojnego sąsiedztwa w zabudowie jednorodzinnej. Tuż obok usytuowana została strefa odpoczynku dla mieszkańców osiedla – zielony ogród z wiatą, grillem oraz placem zabaw dla dzieci.

Komfort i spójność

Szeregówki w naszej ofercie składają się z trzech segmentów, a każdy z nich podzielony jest na wewnętrzny lub skrajny. Wspaniała okolica z pewnością przyczyni się do mile spędzonych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki dobrze przemyślanej przestrzeni oraz rozkładowi czterech pokoi cała rodzina będzie się czuć komofortowo.

Funkcjonalne szeregówki

GARDENIA będzie osiedlem rodzinnych, funkcjonalnych oraz ekonomicznych szeregówek. Każdy segment zaprojektowaliśmy na wydzielonej działce z ogrodem i własnym miejscem parkingowym. Domy oddajemy w stanie deweloperskim, który obejmuje kompletnie wykończony oraz pomalowany dom z zewnątrz. Wewnątrz wykonane są ścianki działowe, posadzki, tynki instalacje: C.O. wraz z grzejnikami, wodnokanalizacyjna, gazowa, elektryczna oraz antenowa. Wykończenia “pod klucz” wymaga wykonania schodów, montażu pieca C.O. drzwi wewnętrznych, podłóg, urządzenia łazienek oraz malowania ścian.